Informacje logistyczne

Kilka przydatnych informacji o naszej szkole

Parking

Autobusy

Wejście

Punkt informayjny

Zespół Szkół Energetycznych i usługowych

43-170 Łaziska Górne, ul. Chopina 11b

Telefon: 32 224-24-15

E-mail: sekretariat@zseiulaziska.pl

Parking

W okolicy ZSEiU znajduje się duży parking, z utwardzoną nawierzchnią, dostępny dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Istnieje również możliwość wybrania się do ZSEiU środkami komunikacji miejskiej.

Omówienie lokalizacji ZSEiU

W materiale omawiamy lokalizację Zespołu Szkół Energetycznych i Usługowych w Łaziskach Górnych. Położenie geograficzne, oraz informacje o dojeździe do naszej szkoły.

Dojazd do zseiu

Nasza szkoła znajduje się w samym sercu powiatu mikołowskiego, dlatego jesteśmy świetnie połączeni środkami komunikacji miejskiej.

rozkłady jazdy ZTM

Kontakt z nauczycielami

  • Nauczyciel Adres Email
  • Agata Drobik agata.drobik@zseiulaziska.pl
  • Agata Kalita-Bojdol agata.kalita-bojdol@zseiulaziska.pl
  • Agnieszka Konopka agnieszka.konopka@zseiulaziska.pl
  • Agnieszka Tkacz agnieszka.tkacz@zseiulaziska.pl
  • Aleksandra Siedlecka aleksandra.siedlecka@zseiulaziska.pl
  • Alina Kozdon-Majdzik alina.kozdon-majdzik@zseiulaziska.pl
  • Andrzej Stepien andrzej.stepien@zseiulaziska.pl
  • Andrzej Szymczyk andrzej.szymczyk@zseiulaziska.pl
  • Anna Jadasz anna.jadasz@zseiulaziska.pl
  • Anna Krzemien anna.krzemien@zseiulaziska.pl
  • Anna Redzik anna.redzik@zseiulaziska.pl
  • Bernadeta Ignacy bernadeta.ignacy@zseiulaziska.pl
  • Damian Lejta damian.lejta@zseiulaziska.pl
  • Daniel Oliwa daniel.oliwa@zseiulaziska.pl
  • Danuta Brych danuta.brych@zseiulaziska.pl
  • Dariusz Grajner dariusz.grajner@zseiulaziska.pl
  • Dorian Figołuszka dorian.figoluszka@zseiulaziska.pl
  • Dorota Charzewska dorota.charzewska@zseiulaziska.pl
  • Edward Czajkowski edward.czajkowski@zseiulaziska.pl
  • Ewa Bragiel ewa.bragiel@zseiulaziska.pl
  • Ewa Świtalska ewa.switalska@zseiulaziska.pl
  • Grzegorz Kaczmarczyk grzegorz.kaczmarczyk@zseiulaziska.pl
  • Hanna Liczba hanna.liczba@zseiulaziska.pl
  • Ilona Karwot ilona.karwot@zseiulaziska.pl
  • Irena Radomska irena.radomska@zseiulaziska.pl
  • Ireneusz Pietrasz ireneusz.pietrasz@zseiulaziska.pl
  • Iwona Dziduch iwona.dziduch@zseiulaziska.pl
  • Jan Kazmierczak jan.kazmierczak@zseiulaziska.pl
  • Jerzy Krzakala jerzy.krzakala@zseiulaziska.pl
  • Jolanta Cwalina jolanta.cwalina@zseiulaziska.pl
  • Jolanta Rejnisz jolanta.rejnisz@zseiulaziska.pl
  • Katarzyna Nitkowska katarzyna.nitkowska@zseiulaziska.pl
  • Krzysztof Marekwia krzysztof.marekwia@zseiulaziska.pl
  • Krzysztof Suchon krzysztof.suchon@zseiulaziska.pl
  • Malgorzata Blasiak malgorzata.blasiak@zseiulaziska.pl
  • Malgorzata Herman malgorzata.herman@zseiulaziska.pl
  • Maria Pawelczyk maria.pawelczyk@zseiulaziska.pl
  • Marian Augustyniak marian.augustyniak@zseiulaziska.pl
  • Mariola Ostafińska mariola.ostafinska@zseiulaziska.pl
  • Mariola Paduch mariola.paduch@zseiulaziska.pl
  • Milena Janczak milena.janczak@zseiulaziska.pl
  • Miroslaw Wojtynek miroslaw.wojtynek@zseiulaziska.pl
  • Norbert Burek norbert.burek@zseiulaziska.pl
  • Paulina Gaik paulina.gaik@zseiulaziska.pl
  • Paulina Gwozdz paulina.gwozdz@zseiulaziska.pl
  • Pawel Kubieniec pawel.kubieniec@zseiulaziska.pl
  • Piotr Dębowski piotr.debowski@zseiulaziska.pl
  • Piotr Majdzik piotr.majdzik@zseiulaziska.pl
  • Renata Ciesielska-Prasol renata.ciesielska-prasol@zseiulaziska.pl
  • Sabina Kontny sabina.kontny@zseiulaziska.pl
  • Sylwia Spyra Smektała sylwia.spyra@zseiulaziska.pl
  • Teresa Kmita-Drenda teresa.kmita-drenda@zseiulaziska.pl
  • Tomasz Peikert tomasz.peikert@zseiulaziska.pl
  • Wojciech Blazyca wojciech.blazyca@zseiulaziska.pl
  • Zenon Galazka zenon.galazka@zseiulaziska.pl
  • Zofia Haluch zofia.haluch@zseiulaziska.pl

Wejście do szkoły

Na teren Zespołu Szkół Energetycznych można wejść jednym wejściem od strony ulicy Chopina.

Szatnie

Do dyspozycji uczniów naszej szkoły oddane zostały indywidualne szkolne szafki. Dodatkowo szkoła dysponuje szatniami uczniowskimi.

Punkt informacyjny
sekretariat

Wszelkie informacje można uzyskać w sekretariacie szkolnym.

Sprawy uczniowskie od 7:30 do 11:00 i od 13:30 do 15:00
Sprawy kadrowe od 11:00 do 13:30



tel.: 32 22-42-415   e-mail: sekretariat@zseiulaziska.pl

Punkt gastronomiczny

Na terenie szkoły zlokalizowany jest sklepik szkolny z artykułami spożywczymi. Planowane jest również utworzenie kawiarenki.